موقعیت های شغلی آفیسیو

از کلیه علاقه مندان اعم از فعالان باتجربه حرفه بازاریابی و فعالان جدید حوزه مارکتینگ دعوت به عمل می آید تا در برنامه مشارکت در فروش (همکاری در فروش یا affiliate) بسته های نرم افزاری آفیسیو شرکت کرده و با ارائه صحیح محصول به روش های گوناگون در کسب درآمد با ما شریک باشید.

روش کار بدین صورت است که علاقه مندان، ابتدا فرم درخواست را بصورت آنلاین پر کرده و ارسال مینمایند. پس از تایید به شما پنل affiliate اختصاص داده میشود که حاوی یک لینک به سایت است، با جزئیاتی که آن لینک را مختص شما میکند (به همراه qr code) . نمونه لینک مخصوص :

https://officio.ir/offer/6

اگر شخصی با لینک شما وارد سایت شده و خرید انجام دهد درصد قابل توجهی از آن به شما تعلق میگیرد. حتی اگر بازدیدکننده ای که با لینک شما وارد سایت شده همان موقع خرید انجام ندهد و پنجره را بندد، تا یک ماه از آن تاریخ اگر آن کاربر برگشته و خرید را انجام دهد همچنان کمیسیون به شما تعلق میگیرد.

برای بخش همکاری در فروش پنل جداگانه ای برای شما بزرگواران و دراقع همکاران جدید پیشبینی شده که از آدرس https://officio.ir/affiliate قابل دسترسی میباشد (پس از فعال شدن حساب affiliate شما).

در حالیکه اکثر پورسانت های پیشنهادی بین 5 تا 10 درصد میباشد، آفیسیو 30 درصد از مبلغ فروش را بعنوان کمیسیون به آورنده تقدیم میکند.

بدیهی ست درصورت جذب خرید سالیانه، مبلغ پورسانت شما نیز 12 برابر سفارشات ماهیانه خواهد بود. 

خواهشمند است حتما پیش از نام نویسی قوانین مربوط به همکاری در فروش واقع در صفحه قوانین را مطالعه فرمایید.